Recenze Sevylor

Přidáno: 15. července 2015

Zakoupeno v GIVE.cz

• Velký,lehký,snadno se uvádí "do provozu". 2 dospělí a 1 dítě uveze bez problému. Vypouštěcí ventil vody, která Vám chtě nechtě do lodi nateče z pádel apod. Robustní ručky k přenášení. Ukazatel stavu ideálního nafouknutí. Vydrží bez dofukování celý den. Dá se přenášet (složený) na zádech,ale rozhodně ne moc daleko (vzhledem k vzdálenosti popruhů,to chce široká ramena).
  • Sedátka musíte nafukovat ústy, protože mají ty nejobyčejnější ventilky a při jiném způsobu nezabráníte úniku vzduchu.Proti laminátovým a stejným, ale dražším člunům poměrně špatná ovladatelnost. Rozhodně doporučuji dokoupit stabilizační "kormidlo" a nafukovat na maximálně "povolený" tlak dle ukazatele. Měl jsem ho na sluníčku ve 36°C a rozhodně nehrozilo nějaké nebezpečí z přetlakování.

Myslím,že po dokoupení stabilizačního kormidla jde o velmi dobrý, prostorný a nakonec i velmi pěkný člun. Bezvadný pro blbnutí s dětmi a krátké vyjížďky po jezerech a v blízkosti mořské pláže. Pro delší vyjížďky a sjíždění řek není úplně vhodný, určitě bych si připlatil za dražší a na řeky pořádnými sedáky vybavený člun.

Přidáno: 4. července 2015

(naposledy upraveno 4. července 2015)

Zakoupeno v KASA.cz

• obsahuje ventil,lepení jsem ani nepotřeboval
  • snad žádný,doufám že ventil bude pasovat i na Mariner 4

Ověřený zákazník KWS Ověřený zákazník

Přidáno: 12. června 2015

Zakoupeno v KWS

• jednuduchá manipulace
  • nožní šlapadlo k nafouknutí (nicméně za 5min byla loď nafouknutá)

DOPORUČUJI pro milovníky vody, amatéry-poloprofíky! :-)

Sevylor Caravelle K 105

Sevylor Caravelle K 105

Přidáno: 8. června 2015

(naposledy upraveno 8. června 2015)

• Asi nejnižší hmotnost ve své kategorii a nejvyšší nosnost
  • Dobrá cena vs. kvalita
  • Nutno dokoupit pádla a pumpu, ale raději dokoupím kvalitní,než...

Za cenu 1598 díky 20% akci na 1 produkt dle vlastního výběru v Baumaxu nejnižší cena vůbec široko daleko. Odzkouším ale až u moře. Věřím, že nezklame.

Sevylor Hudson KCC360

Sevylor Hudson KCC360

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Rychlost vybalení, zabalení, nafouknutí. Dostatečná velikost pro 2 dospělé + 1 dítě.
  • Byl jsem trošku zklamaný, že na přídi a na zádi není pavouk na uchycení nákladu, tak jak to na některých fotkách Hudsonu je. Ale asi se jedná o nějakou neevropskou verzi.

Zatím vyzkoušeno 2x jen s jedním pádlem a dobrý. Ještě lépe se pojede se dvěmi pádly.
Trošku problémové je vysoušení lodě - nejlépe nechat venku a ještě vytřít všechna zákoutí hadrou.
Nafouknutí ruční 2,4 litrovou pumpou do 10minut.

Ověřený zákazník VHmarket.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v VHmarket.cz

• zalepil a drží

ok

Přidáno: 27. srpna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

Lepší ventil v sadě, než za stejnou cenu samostatně.

Přidáno: 15. srpna 2014

• Opravdu skladná a relativně lehká loď, stabilní, rychle se nafukuje, slušně ovladatelná. Osvědčila se i pro rodinu - 2 dospělí a 2 menší děti na jezeře i na moři naprosto bez problémů.
  • Nic zásadního - při plném zatížení je potřeba trochu cviku a synchronizaci mezi "háčkem" a "zadákem" pro udežení požadovaného směru (používáme kajakářská pádla).
  • Sedačky by mohly být vyšší a mít nějakou možnost pevnějšího upevnění, při nastupování se většinou posunou a není pak nijak snadné najít pohodlnou polohu, která stále umožňuje slušné pádlování.

Za velmi rozumné peníze se jedná o kvalitní výrobek, který udělá skvělou službu. Není nejměnší problém na ní udělat i delší výlet podél pobřeží (3km jsou OK), není potřeba se bát vln. Skvěle nám oživila dovolenou u moře, kdy je člověk najednou mobilní a nemusí se válet celý den na pláži :-)

Sevylor Caravelle KK 65

Sevylor Caravelle KK 65

Ověřený zákazník Hawaj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2014

Zakoupeno v Hawaj.cz

• Levný
  • slušný poměr cena/výkon (celkem bytelný)
  • velmi nekvalitní pádla! (nesmí se s nimi příliš zabírat - i když mají malou plochu - jinak se mohou trvale ohnout - stalo se, proto používáme jiná)
  • nafukovací ventily by mohli být umístěny mimo místo, kde se sedí, protože pak překáží (ale to není nic hrozného)

Za danou cenu je to dobrý člun, jen doporučuji koupit nebo vzít s sebou i jiná pádla než jsou v balení

Sevylor SUP

Sevylor SUP

Přidáno: 3. srpna 2014

Zakoupeno v GIVE.cz

• Kvalitní, odolná konstrukce.
  • Nastavené na minimální délku neplave na vodě.

Pádlo je levné, pro začátečníka vyhovující.
Doporučuji.

Ověřený zákazník Topsport Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2014

Zakoupeno v Topsport

• Dobré uskladnění (není objemný) .
  • Rychlá příprava i zpětné srolování.
  • Na vodě i při nasedání je stabilní.
  • Kůli širokým bokům musíte dávat pozor aby jste netřeli pádly o boky.

Cena a kvalita.
Zkušenosti jenom dobré.

Přidáno: 15. července 2014

ok

Přidáno: 13. července 2014

• kvalita
  • lehký
  • vypouštěcí ventil na vodu která natekla do kajaku
  • design
  • drží směr
  • příslušenství
  • příliš náročné sušení

Kajak jsme vyzkoušeli na moři. Byli jsme s ním zcela spokojeni - perfektně drží směr, i proti větru jsme s ním obstojně rychle pluli. Jediný zádrhel má v sušení, kde voda proniká mezi textilii a nafukovcí část kajaku, kdy musíte složitě vyndat a následně zandat nafukovací bloky aby Vám kajak zcela vyschnul. Jinak perfektně je složitelný do přiložené tašky.

Kromě toho sušení jsme s kajakem naprosto spokojeni a určitě doporučujeme všem.

Ověřený zákazník Elektro Kamik Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2014

(naposledy upraveno 6. července 2014)

Zakoupeno v Elektro Kamik

dárek - líbil se moc

Přidáno: 1. června 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• kvalitní materiály a zpracování.
  • vpředu praktická nepromokavá a průhledná kapca na papíry, nebi i navigaci či mobil.
  • vzadu integrovaný úložný prostor, který se dá odepnout.
  • cena je dost vysoká..

Velmi dobrý kajak pro klidnou i trochu prudší vodu. Na kameny bych se asi bál, ale Sázavu bych s tím asi sjel.

Sevylor Caravelle KK 85

Sevylor Caravelle KK 85

Ověřený zákazník Rozbaleno.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2014

Zakoupeno v Rozbaleno.cz

Levný - prostorný.
3 komory + pevný materiál.

Ověřený zákazník Manvel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2013

Zakoupeno v Manvel.cz

• relativně nízká hmotnost
  • kvalita provedení
  • snadná a rychlá příprava - nafouknutí přiloženou pumpou (vč. sedaček) trvá cca 7 minut
  • relativně pohodlné sezezní
  • s nasazenou ploutvičkou dobře drží směr
  • převrátit loď lze jen po opravdu velké a cílené snaze
  • snadno se balí a díky použitým ventilům lehce vypouští vzduch
  • pěkná na pohled
  • pokud do lodi vnikne voda (např. na jezu nebo v peřejích), voda nateče mezi plášť a nafukovací plováky což má za následek trochu komplikovanější sušení (plováky je potřeba vyndat a sušit odděleně)
  • díky designu vedou vystupující švy místy, kde o ně ruka vedoucí pádlo může občas zavadit. Na toto si ale po čase lze zvyknout a upravit držení pádla tak, aby ke střetu nedocházelo.

Lodičku jsme zatím vyzkoušeli pouze na Vltavě, Lipně a dalších klidnějších vodních plochách. Jsou z ní nadšeny naše děti i my s manželkou. Pro naše rekreační potřeby jsem na trhu nenašel nic lepšího. Srovnával jsem s Gumotex Pálava, která však prohrála díky větší hmotnosti i ceně (pro půjčovny bude ale pro svoji jednodušší konstrukci a možná i odolnost jistě vhodnější).
Lodičku je velmi jednoduché transportovat a připravit k provozu a to byla, spolu s dostatečně odolnou konstrukcí a velmi slušnou cenou, stěžejní kritéria, která tento výrobek téměř dokonale naplňuje.

Přidáno: 19. července 2013

• skvělá pomůcka pro výuku plavání a vyblbnutí, náš syn je nadšený a to odmítal rukávky i kruh.Krásně sedí.Nehrozí propíchnutí.

Naprosto vyhovující. Dražší pořizovací cena, ale když si spočítáte kolik dáte za kruhy a rukávky, které nemají dlouho životnost tak se to vyplatí. Nosnost 15-30kg.

Ověřený zákazník APOLLOSPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2013

Zakoupeno v APOLLOSPORT

• Krásně sedí i na drobnější postavě.
  • Dostatečný pohyb bez velkého omezení.
  • Opravdu výborná pomůcka na učení plavání i na skluzavku.

Doporučuji!
U nás maximální spokojenost.

Ověřený zákazník Topsport Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2013

Zakoupeno v Topsport

• skvělé provedení
  • nepromokavý vak
  • jednoduché nafouknutí
  • spousta kapes a úložných prostorů
  • pohodlné sedačky
  • složitější údržba a čištění, ale to bude u kařdé takové lodi

Zobrazuji 61 - 80 ze 86 recenzí 1 2 3 [ 4 ] 5